Besikaičiant gyvenimo būdui dėl visų pandemijos sukeltų aplinkybių keičiasi ir mūsų drabužių kapsulė. Matant, kad didelė dalis darbų persikėlė į namus, o patogesni tampa laisvalaikio rūbai, iškyla klausimas – ar nevertėtų keisti aprangos įpročius? Tikiuosi, jog tai tik laikinas periodas, kuris praeis po visų sutvarkytų namų ūkių bei išmiegotų rūbų ir prasidės naujas rytojus su nauju gyvenimo būdu. Galbūt jau taip, kaip buvo, niekada nebebus, bet bus dar geriau nei galime pagalvoti. Mes, atsigręžę į save, džiaugsimės sutiktu draugu, suteikta galimybe bendrauti, kursime naujus ryšius, o tai ir bus svarbiau už mūsų išorę. Bendraudami suprasime, kad norime išreikšti savo susidomėjimą pašnekovu ir pagarbą, kuri prasidės būtent nuo mūsų higienos: kaip kvepiame, ar rūbai švarūs. Po tokių savęs skenavimų atsižvelgsime į tai, kuo turime būti apsirengę, kad nuoširdus bendravimas sutaptų su išore ir teiktų džiaugsmingus potyrius, sukurtų pozityvią atmosferą.

Kai šiuo metu namuose labiau reikalingi patogūs, universalūs, mažiau varžantys mūsų judesius rūbai, kaip tarkim laisvalaikio kostiumai, marškinėliai ar marškiniai, o viršutiniai – pritaikyti mūsų orui, šiltesni bei atsparesni drėgmei: striukės, striukės-paltai, puspalčiai – nepamirškite, kad jie turi būti tvarkingi, švarūs.

Mūsų rūbai išreiškia vidinę būseną, santykį su žmonėmis, nors ir esame šiuo metu tik su artimiausiais. Stenkimės galvoti apie juos pozityviai, išreikšti rūpestį, domėtis jais. Todėl pagalvokime – nesvarbu, kokia seniena vilkite, svarbu kaip ją vilkite ir kaip Jūs pati jaučiatės, nes tik būdama savimi Jūs galėsite būti geriausia savo pačios versija, gražiausioje savo paties formoje. Turėdamos laiko, peržvelkite savo spintas. Manau, tikrai bus, ką veikti. Apžiūrėkite, kurie iš jų mažiau nešioti: gal verta nunešti į valyklą, dažyklą (pagyvinti, paryškinti nublukusią spalvą) ar siuvėjos pagalba pakoreguoti modelį ar ilgius. Nustebsite, kaip kai kurie rūbai atgyja ir sužiba naujomis spalvomis. O ir nepastebėtai prisidėsite prie gamtos išteklių tausojimo, neparemiant greitosios mados gigantų. O su visai nepanešiotais, pavyzdžiui, kelnėmis, palaidinėmis ar suknelėmis, pabandykite sukurti naujus derinius komplektuojant su naujų kolekcijų rūbais. Nebūtina turėti daug, pakanka turėti kokybiškai.

Šiais metais garsiausi dizaineriai siūlo stambaus piešinio audinių sukneles, plačias kelnes, kombinezonus, ilgus ir plačius marškinius, plačių pečių švarkus. Labai madingi platūs diržai su kelnėmis, eko oda, suknelėmis ar sujuosti per liemenį ant švarkų. Šių metų dominuojančios yra žemės spalvos. Jei norite neapsirikti, derinkite tris spalvas tarpusavyje.

Nepamirškite, kad svarbiausia yra Jūsų gera emocija, todėl rinkitės aksesuarus, kurie suteiktų nuotaikingo žavesio.

lt_LTLT_LT
[]