Gaunate pakvietimą į artimųjų, draugų šventę arba patys organizuojate renginį. Aprangos kodas? Koks rūpestis… Koks stresas… Kur ieškoti suknelės? Nuo ko pradėti? Jei neįtiksiu artimiesiems savo pasirinkimu? Kaip jausiuosi, jei mane kritikuos?

Tokius klausimus sau iškėlusios moterys renkasi sukneles vaikščiodamos po moteriškų rūbų parduotuves. Labai norisi Joms pasakyti, jog Aprangos pasirinkimas turėtų būti smagus procesas, o ne keliantis stresą.

Žinoma, pagalbos galima kreiptis į stilistą, lankytis dizainerių namuose. Taip pat vartyti žurnalus, ieškoti internete įkvėpimų (inspiracijų) ar naujausių diktuojamų tendencijų, domėtis koks stilius yra rekomenduojamas iškilmei ar pokyliui. Padėti gali ir kvietime nurodomas aprangos kodas, tačiau ne visuose jis yra įvardijamas.

Visa tai Moteriai gali tapti labai kūrybišku procesu. Bemąstydama apie kitus, ji atsigręžia ir į save: savo kūno sudėjimą, liemens apimtį, klubus, krūtinę, figūros sudėjimą. Kokia bus tinkama šukuosena, makiažas. Kokio stiliaus bei spalvų bus aksesuarai, delninė, kuo bus avima: bateliais ar atviresnėmis basutėmis. Kuo ji pati nori spindėti renginyje. Kiek moteriško patrauklumo, nevaržomo nepatogiu apdaru, ji nori išspinduliuoti. Kiek savęs, savojo , ji nori išlaikyti, apsigaubdama nekasdieniniu rūbu. Kaip jaustis pakankamai patogiai ir nepraradus savo vidinio žavesio, sąmojo bei humoro gerai praleisti laiką. Kaip pasidžiaugti švente bei įsimintinomis akimirkos, negalvojant apie per daug ryškų lūpdažį, nederamą suknelės ilgį, ar per daug apnuogintus pečius.

Tai visuma, kurioje Jūs ir jus supanti aplinka kartu sinchroniškai suspindės. O pats pasiruošimo procesas jums leis pasitikrinti, ką iki šiol Jūs sukūrėte nuostabaus.

Mūsų išorė, tai kalbėjimas apie save be žodžių. Ruošiantis rekomenduojama pasvarstyti: kokį tikslą turite, kokio rezultato siekiate. Renginyje norite gerai praleisti laiką ar išreikšti šventės šeimininkams dėkingumą, parodyti deramą dėmesį ar pagerbti juos, į renginį atvykus laikantis visų nurodytų etiketo reikalavimų.

Tai padarykite namie, atsistoję prieš veidrodį. Kokia emocija norite eiti į šventę. Atsakymas gali paaiškėti ne iš karto, gal po dienos ar kelių. Nepatingėkite, paeksperimentuokite paįvairinę savo rutiną ir įvedę spalvų. Išryškėjus vizijai, keliaukite ieškoti suknelės, kostiumėlio ar ko kito, kas sukurs įsivaizduojamą paveikslą. Patikėkite, su tokia emocija greitai ir lengvai rasite Jums tinkantį moterišką rūbą.

Mažas pastebėjimas dėl artimų patarėjų: žinokite, kad šeimos nariai ir draugai renkasi pagal savo supratimą ir mato jus pagal savo sukurtą paveikslėlį. Viskas priklauso nuo Jūsų pačių pasitikėjimo ir tikėjimo savimi. Kai žmogus tikras savo pasirinkimu, visi aplinkiniai neabejoja Jūsų nuomone ir priima Jus tokius, kokie esate. O juk tai ir yra mūsų didžiausias troškimas: kad mus priimtų tokius, kokie esame. Taip, mes netobuli, darome klaidas ir jei mus taiso, tai jaudinamės dėl savo pačių pasirinkimų. O jei jaučiatės nepatogiai – nuoširdžiai pripažinkite, neslėpkite, niekas dėl to nenukentės. „Taip, aš nemoku“. Atminkite – silpnumas pažadiną jėgą.

Žinokite ir tai, jog Jūs esate unikali ir vienintelė, kitos tokios niekur nėra. Priimkite save, dėkokite sau, kad esate šaunuolė. Be Jūsų pačių šypsenos, akių spindesio nė viena suknelė nebus graži. Jūsų vidinis švytėjimas papuoš, atgaivins rūbą, privers suknelę kalbėti. Tai Jūs sukursite rūbui vertę, o ne rūbas Jums.

lt_LTLT_LT
[]