+37061594799 Nemokamas pristatymas nuo 70€ visoje Lietuvoje!

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS
Grąžinti įsigytą prekę ar pakeisti į kitą (modelį, dydį, spalvą) galite per 14 kalendorinių dienų, nuo prekių pristatymo dienos ir atgauti sumokėtus pinigus už prekę.
Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo. Prekė negali būti nešiota ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės, neturi būti jokių išvaizdos pakitimų. Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis. Jeigu prekės yra sugadintos, netvarkingos, nėra pilnos komplektacijos Pardavėjas turi teisę nepriimti prekių, jų nekeisti ir negrąžinti Pirkėjo sumokėtų pinigų.
Prekių keitimas arba grąžinimas atliekamas Pirkėjui susisiekus su „Nikole.lt“ el. parduotuvės darbuotojais ir nurodoma prekės grąžinimo arba keitimo priežastis.
Prekės grąžinamos arba keičiamos Pirkėjo sąskaita šiais būdais:
Prekę atnešti adresu: Viršuliškių g. 40,, Vilnius, LT 05112 (Mada PC „Nikole BTQ“).
Prekę atsiųsti registruotu paštu arba pristatyti per kurjerį, adresu: : Viršuliškių g, 40, Vilnius, Lt-05112 (PC “Mada” pard. „Nikole BTQ“).

Pardavėjui gavus grąžinamas prekes ir įvertinus jų kokybę, per 14 ( keturiolika) darbo dienų nuo prekių gavimo dienos, bus grąžinti pinigai. Prekių pristatymo mokestis nėra grąžinamas.
Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybes preke arba grąžinti sumokėtus pinigus.
Jeigu kils klausimų susisiekite su mumis el.paštu info@nikole.lt arba telefonu  +370 615 94799

0
Jūsų krepšelis yra tuščias!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products
[]