+37061594799 Nemokamas pristatymas nuo 70€ visoje Lietuvoje!
Medicininis auksas

Medicininis auksas

Papuošalai iš medicinio aukso tai aukštos klasės gaminiai, kurie yra sertifikuoti, tyrimais patikrinti ir kokybiški. Medicininis metalas susideda iš vario lydinio ir plonaus aukso sloksnio.

read more

2024 Metų Vasaros Aprangos Tendencijos: Stilius Moterims Nuo 24 iki vyresnio amžiaus Metų Lietuvoje

24–35 metų amžiaus grupė: Jaunos moterys vertina minimalistinį stilių su neutraliais atspalviais, pabrėžiant modernumą ir paprastumą. Vasaros vakarėliuose siūloma rinktis švytinčius aksesuarus ir spindinčias sukneles.
36–49 metų amžiaus grupė: Vidutinio amžiaus moterys mėgsta subtiles raštus ir natūralias spalvas, akcentuojančias eleganciją ir patogumą. Svarbu investuoti į kokybiškus aksesuarus ir drabužius su natūraliais audiniais.
50–vyresnės metų amžiaus grupė: Brandaus amžiaus moterys nebijos drąsių spalvų ir raštų, pasirinkdamos ryškias spalvas ir spalvingus drabužius. Patogumas yra lygiai tokia svarbi kaip ir stilius, todėl siūloma rinktis lengvus ir patogius drabužius iš kokybiškų medžiagų.
Kiekvienai amžiaus grupei siūloma stiliaus detalių laikytis ir drąsiai eksperimentuoti, atskleidžiant savo individualumą ir gyvenimo būdą.

read more

Populiariausios prekės

0
Jūsų krepšelis yra tuščias!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products
[]