+37061594799 Nemokamas pristatymas nuo 70€ visoje Lietuvoje!

Patarimai, kad jūsų makiažas neatsiliktų nuo mados!

Visi mes mėgstame pasipuošti ir atrodyti žavingai, o būtent kelionėse. Makiažas pabrėžia mūsų veido grožį. Kiekvienas turi išskirtinius veido bruožus, todėl ne visi patarimai gali tikti, bet tikrai atrasite kažko ir sau.

 

Dėmėtos lūpos (Strained lips)

Švelnios lūpų dažu spalvos, kurios tikrai jūs jaunins. Jeigu mėgstate agresyvesnius atspalvius svarbiausia yra, nepabrėžti lūpų kontūro arba padaryti neutralų perėjimą.

 

Grafinės linijos (Graphic lines)

Pabrėžti akis su eyelineriu dabar populiaru, bet technika vadinama katino akys jau yra pasenusi. Dabar kuo įdomiau yra gražiau. Nesusikaupkite tik tarp juodų linijų, pasiryžkite spalvoms. Beveik visur galite rasti raudoną, mėlyną, baltą, violetinį eyelinerį. Vasarai geriausia pirkti vandeniui atsparu. Šešėlius galima irgi naudoti kaip eyelinerį, tereikia tik vandens.

Ryškus akių šešėliai

Atėjo laikas šią vasarą pakeisti savo makiažo spalvą ir iš tikrųjų išreikšti save. Naudokite sultingas ryškias spalvas, tokias kaip žalia, geltona, oranžinė ir mėlyna. Norėdami sukurti unikalią išvaizdą, galite naudoti vieną atspalvį arba atspalvių derinį.

Rožiniai atspalviai (Rosy hues)

Blizgantys rausvi atspalviai sukuria svajingą įvaizdį, kurio mums dažnai reikia iš makiažo. Rožinį atspalvį galite naudoti visur, kur norite, nes svarbiausia yra estetika.

Delfinų oda (Dolphin skin)

Šio makiažo idėja yra švytinti, kreminė, rasota oda, kuri atrodo itin sveika ir lygi. Šią tendenciją sukūrė Mary Phillips.

Sukurti tokį efektą galima naudojant highlighterį arba glikolio rūgštį (glycolic acid).Glikolio rūgštis yra naudinga siekiant delfinų odos tendencijos, bet ir reguliarus naudojimas gali padėti pagerinti odos drėgmės barjerą. Odos drėgmės barjeras padeda odai sulaikyti vandenį, elektrolitus. Be to, odos drėgmės barjeras kovoja su dehidratacija, dėl kurios oda gali atrodyti nuobodi ir suglebusi.

 

Šaltiniai:

https://www.femina.in/beauty/make-up/2021-summer-makeup-trends-190352-8.html
https://www.coastsouthwest.com/dive-into-the-dolphin-skin-trend-with-glycolic-acid/
0
Jūsų krepšelis yra tuščias!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products
[]