+37061594799 Nemokamas pristatymas nuo 70€ visoje Lietuvoje!

  Aukštos kokybės drabužiai. Originalūs, natūralių medžiagų. Dauguma asortimento yra pagaminta Lietuvoje. Tai suknelės, paltai, kelnės, palaidinės, tunikos, laisvalaikio kostiumai. Elegantiško, klasikinio, kokteilinio stiliaus su šiuolaikinėmis detalėmis.  Tinkantys į darbą,  pasipuošti. Turime galimybę, pagal pateiktą modelį suknelės ar kitą rūbą koreguoti pagal atskirą prašymą spalvą, dydį, nedidelę korekciją (ilgį, pečių ar klubų padidinimą ar mažinti.)

Misija

Nikole boutique.

Nikolereikšmė yra kilusi iš graikiško žodžio Nike(pergalė) ir laos(žmonės). Žmonių pergalė – tai šūkis, kylantis iš idėjos sukurti emociją, įprasminančią žmonių veiklas, kuriose atsiskleistų  kūrybingumas, ambicingumas bei produktyvumas. Tokie žmonės eina pirmi ir nebijo iššūkių. Jie drąsiai skelbia: „o kodėl ne?“. Pergalė prasideda būtent nuo drąsos kurti savitą stilių, kuris suteiktų jausmą, kad visos sugalvotos idėjos gali tapti realybe. Apranga ar laikysena, pritaikytos prie mūsų pačių, paverčia mus savo gyvenimo šeimininkais. O tai suteikia mums sparnus. Jei tik esame pasiruošę, mes kylame ir pakeliame šalia esančius artimuosius, draugus, pažįstamus.

Vizija

Jūsų svajonė – mūsų impulsas!!!

Mes būsime pirmieji, padedantys Jums pasiruošti kasdieniniams iššūkiams, svarbiems susitikimams ar artėjančioms šventėms.

0
Jūsų krepšelis yra tuščias!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products
[]