+37061594799 Nemokamas pristatymas nuo 70€ visoje Lietuvoje!

Dažnai matote arba girdite, kad NIKOLES boutique galite įsigyti papuošalų iš medicinio aukso, todėl norime suteikti Jums daugiau informacijos apie šį metalą. Šaltinių radome nedaug.

Grynas auksas yra per minkštas kasdieniniam dėvėjimui, todėl jis yra legiruotas sidabro, vario ir cinko pėdsakų mišiniu, kad suteiktų tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Medicininis metalas tai yra vario lydinys, kuris yra lietas plonu aukso sluoksniu.  Kadangi varis yra patvarus, jis yra puikus kandidatas, kurį galima naudoti kaip juvelyrinį metalą. Laikui bėgant varis nerūdys. Jis neisoksiduoja ir nenusitrina taip greitai kaip bižuterija.

Jau galėjote pastebėti, kad medicinis auksas turi romantiško rožinio aukso atspalvio. Taip yra, dėl to, kad šis metalas sukurtas naudojant vario lydinį. Kuo daugiau vario lydinio tuo rausvesnis atspalvis. Lengvesnė ar gilesnė rožinė spalva skiriasi nuo karatų skaičiaus. Kuo didesnis skaičius tuo lengvesnė spalva.

 

medicininis auksas

Nuostabi žinia ir alergetikams, nes šis metalas nuostabiai jiems tinka. Maloniai liečiasi su oda ir neoksiduoja.

Pas mus galite rasti daug skirtingų aksesuarų iš medicinio aukso, kurie gali papildyti jūsų įvaizdį ir padaryti jį originalesniu. https://www.nikole.lt/kategorija/aksesuarai/

Kaip valyti medicinio aukso papuošalus?

Ilgalaikis ar pakartotinis chloro ar kitų chemikalų poveikis valymo priemonėse gali pakenkti. Geriausiai naudoti šiltą vandenį, muilą be ploviklių ir išplauti su minkštųjų šerių šepetėliu. Tada nupoliruokite jį specialiu audiniu arba valymo tirpalu. Laikykite minkšto audinio maišeliuose arba originalioje dėžutėje, kad išvengtumėte įbrėžimų.

0
Jūsų krepšelis yra tuščias!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products
[]