Medicininis auksas

Medicininis auksas

Papuošalai iš medicinio aukso tai aukštos klasės gaminiai, kurie yra sertifikuoti, tyrimais patikrinti ir kokybiški. Medicininis metalas susideda iš vario lydinio ir plonaus aukso sloksnio.

read more
Sustiprink imunitetą skaniai

Sustiprink imunitetą skaniai

Atėjo sezonas kai visi peršąla, todėl NIKOLE siūlo sustiprinti imunitetą skaniai ir sulaukti vasaros sveikai. Dabar itin populiarūs trintų vaisių ir daržovių kokteiliai vadinami smoothie, juos galite rasti beveik kiekvienoje kavinėje, parduotuvėje, bet galima pasigaminti ir namie. Tereikia turėti virtuvinį kombainą arba mikserį.

read more
Ką mada atsineša 2021-aisiais ir kaip tai pakeis mūsų įpročius

Ką mada atsineša 2021-aisiais ir kaip tai pakeis mūsų įpročius

Kai šiuo metu namuose labiau reikalingi patogūs, universalūs, mažiau varžantys mūsų judesius rūbai, kaip tarkim laisvalaikio kostiumai, marškinėliai ar marškiniai, o viršutiniai – pritaikyti mūsų orui, šiltesni bei atsparesni drėgmei: striukės, striukės-paltai, puspalčiai – nepamirškite, kad jie turi būti tvarkingi, švarūs.

read more

Kolekcija

Suknelės

Suknelių modeliai siūlomis standartinių figūrų ir apkūnių figūrų moterims. Lininės suknelės siūlomos pasirinkti ilgesnės, trumpesnės.

Aksesuarai

Galime pasiūlyti biudžiuterinių papuošalų – medicininio aukso. Jie nėra brangūs, bet kokybiški, nealergizuoja, gražiai atrodo. Dirbtinės odos dirželių prie suknelės ar palaidinės.

Viršutiniai rūbai

Striukės-paltai šiais metais siūlome kokybiškas su šiltu užpildu, labai patogios mogernaus dizaino. Su vidinėmis kišenėmis, ilgesnes, trumpesnes.

Populiariausios prekės

Suknelės varpelio formos, lininės. Striukės, paltai.

Labiausiai mėgstama suknelė

Ilga pūkinė striukė-paltas Navy

Dirbtiniai kailinukai viskozės ir medvilnės derinys

Veliūrinė suknelė