Mamos dienai

Mamos dienai

Išrinkite dovaną ar išsirinkite prekę. Prieš mokėjimą, įveskite nuolaidos kodą: V9BMCCBY Automatiškai paskaičiuos Jums apmokėjimą. Gero nešiojimo!

Apsaugoti save nuo Covid-19 virusų

Apsaugoti save nuo Covid-19 virusų

Esu tikra, kad dauguma iš mūsų jau žino apie pasaulinę pandemiją, su kuria susiduriame. Koronavirusas (COVID-19) balandžio 15 d. Viršijo 2 000 000 atvejų. Nors šis protrūkis prasidėjo žemyninėje Kinijoje, jis per keletą mėnesių išplito 180 šalyse ir teritorijose. Ši pandemija privertė miestus užsiblokuoti, išaugo skrydžių atšaukimas ir sumažėjo finansų rinkos. Šiuo metu nėra skiepų nuo koronaviruso, tačiau yra keletas priemonių, kurių galite imtis, kad išvengtumėte viruso poveikio ir užkirstumėte kelią jo plitimui.

Kaip išsirinkti šventinę suknelę

Kaip išsirinkti šventinę suknelę

Gaunate pakvietimą į artimųjų, draugų šventę arba patys organizuojate renginį. Aprangos kodas? Koks rūpestis… Koks stresas… Kur ieškoti suknelės? Nuo ko pradėti? Jei neįtiksiu artimiesiems savo pasirinkimu? Kaip jausiuosi, jei mane kritikuos? Tokius klausimus sau...

Nuo ko prasideda mada

Nuo ko prasideda mada

Būtų įdomu, jei pasidalintumėte savo prisiminimais, istorijomis su nuotraukomis. Tikiu, jog dauguma Jūsų patyrėte ir dabar prisimenate kažką panašaus. Manau, kiekviena tokia istorija yra unikali ir žavi.

Pasidalinkite ir Jūs savo prisiminimais, siųsdamos laiškus į info@nikole.lt