+37061594799 Nemokamas pristatymas nuo 70€ visoje Lietuvoje!

 

Suknelė Julija

Dauguma psichologų į spalvų terapiją žvelgia skeptiškai ir tikina, kad spalvų poveikis žmonėms yra pervertinamas. Jie pabrėžia, kad spalvų reikšmės skiriasi skirtingose kultūrose. Be to, tyrimais įrodyta, kad daugeliu atveju nuotaikos pakitimas, sąlygotas kokios nors spalvos, buvo laikinas.

Juoda Juoda spalva simbolizuoja tai, kas nėra matoma, antgamtiška, paslaptinga. Nors ši spalva dažnai laikoma blogio simboliu, ji siejama ir su galia. Ši spalva pabrėžia autoritetą, tačiau sukelia baimę. Ji netgi gali užkirsti kelią bendravimui. Pavyzdžiui, juodus rūbus vilkintis prekiautojas gali parduoti daug prekių, tačiau niekaip nesusiras draugų. Spalvų psichologijoje juoda simbolizuoja apsaugą nuo emocinio streso. Ji sukuria barjerą tarp žmogaus vidinio ir išorinio pasaulio. Patogumo siekiama slepiant savo pažeidžiamumą ir neužtikrintumą savo jėgomis.

Jau kalbėjome apie tai, kaip atsiranda spalva. Štai juoda visas spalvas „sugeria“, o balta atspindi. Todėl juoda slepia, o balta parodo. Visi žmonės kartais pasinaudoja šia juodos spalvos savybe. Kai kurie jų slepia savo tikrąjį svorį, kai kurie – jausmus ir baimes. Juoda padeda išlaikyti savitvardą, discipliną, nepriklausomybę ir stiprią valią. Taip pat ji sugeria visą neigiamą energiją. Patartina savo garderobe turėti juodą detalę, kad ši galėtų jus apsaugoti nuo nelaimių. Šią spalvą mėgstantys žmonės yra konservatyvūs, rimti ir uždari. Jie gali manyti, kad juoda – tai solidžių ir rafinuotų žmonių spalva. Geriausias pavyzdys – moterų mėgstama „maža juoda suknelė“. Į karjerą orientuotos moterys dažnai renkasi juodus rūbus, mat jie gali sukurti elegancijos, rafinuotumo ir pasitikėjimo savimi įspūdį. Taip pat juoda siejama su seksualumu, temperamentu, o juodi apatiniai

sukuria intrigą. Juoda – tai pabaiga. Žinia, kad pabaiga visuomet yra kažko naujo pradžia. Vos tik pasirodo šviesa, juoda tampa balta, t. y. ta spalva, kuri reiškia naują pradžią. Pavyzdžiui, dažnai paaugliai jaučia poreikį dėvėti juodus rūbus. Taip jie atsisveikina su vaikyste. Be to, juoda spalva leidžia paslėpti savo asmenybę, kuri paauglystėje dar tik formuojasi. Todėl paaugliai, besirengiantys juodai, yra visiškai normalus reiškinys. Reiktų sunerimti tik tuomet, jei tai tęsiasi ir vėlesniais metais. Per daug juodos spalvos gali sukelti depresiją ir nuotaikų svyravimus, sukurti negatyvią aplinką. Apibendrinant, juodą spalvą mėgsta nepriklausomybės siekiantys, griežti, užsispyrę, į kompromisus nelinkę ir kiek niūroki žmonės.

Veliūrinė suknelė Klasika

0
Jūsų krepšelis yra tuščias!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products
[]